• Detail firmy

Petr Augusta

Základní popis

Zprostředkování autodopravy. Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravu, obchod se zemědělskými komoditami.

Adresa

Oskara Nedbala 34
370 10 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87680602
DIČ:  CZ810616459
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Přeprava a obchod

Zajišťujeme přepravu a obchod se zemědělskými hnojivy. Nabízíme ledek, NPK.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 423 465
E-mail: augustapetr@email.cz

Kontaktní osoba

Petr Augusta - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stanislav Moudrý

Naše realitní kancelář se specializuje na prodej a nákup nemovitostí v Jihočeském kraji. Máme v této oblasti velice dobře zmapovaný trh s nemovitostmi a naše nabídka je pravidelně aktualizována.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.