• Detail firmy

Petr Antoš

Základní popis

Společnost se stará o komín, ať už se jedná o výstavbu, rekonstrukci nebo povinné kontroly a čištění dle NV.č. 91/2010 sb. u stávajících komínů.

Adresa

Svárov 45
273 51 Svárov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01337858
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní kominický servis, vložkování, frézování, kontroly a čištění, výstavba nových komínů, opravy komínů + revize, poradenství, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@kominictviantos.cz
WWW: kominictviantos.cz

Kontaktní osoba

Petr Antoš - Majitel

Mobil: +420 777 656 314

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.