• Detail firmy

Petr Andreev, Dis

Základní popis

prodej - destiláty - likéry - slivovice - pálenky - medoviny

Adresa

Vratislavova 74/7
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71577637
  • Služby

Výrobky, činnosti

Alkohol, víno.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 778 014 445
E-mail: info@destilera.cz
WWW: www.destilera.cz

Kontaktní osoba

Dis Petr Andreev - Majitel

Mobil: +420 778 014 445

David Vazda

Telefon: +420 778 013 445
Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.