• Detail firmy

Petr ANDRÁŠKO

Základní popis

Dodávky, montáže, servis a revize bezpečnostních, požárních a kamerových systémů. Realizace telefonních, počítačových a STA rozvodů.

Adresa

Veletržní 825/65
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64767884

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy a alarmy

Dodávky, montáže, servis a revize bezpečnostních, požárních a kamerových systémů. Realizace telefonních, počítačových a STA rozvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: t.o.m.o@email.cz

Kontaktní osoba

. Petr ANDRÁŠKO - Jednatel

Mobil: 731 773 375
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.