• Detail firmy

Petr Abrhám

Základní popis

zajišťujeme nejen sádrokartony , izolace, stavební práce, dekorativní omítky, malby , obklady, dlažby,podlahy, ale i koordinaci řemesel, které si externě zajištujeme ověřenými a spolehlivými řemeslníky na elektro, vodu, topení, plyn, střechy a další.

Adresa

Podluhy 204
268 01 Podluhy

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47557672

Kontaktní osoba

Petr Abrhám - Majitel

Mobil: +420 608 227 426
E-mail: petr.abrham@seznam.cz
WWW: www.sadrokartony-abrham.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.