• Detail firmy

PETERUS CZ s.r.o.

Základní popis

Nakládání s odpady, likvidace technologických celků strojních, potravinářských a chemických, elektrozařízení. Správa a údržba nemovitostí, zahrad ...

Adresa

Bělohorská 454/3
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29082447
  • Služby

Výrobky, činnosti

údržba zahrad

Kontaktní osoba

Peter Senkulič - Jednatel

Telefon: +420 603 706 654
E-mail: peteruscz@seznam.cz
WWW: www.peterus-cz.cz
Další firmy v oboru

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.