• Detail firmy

Peterka Týn s.r.o.

Základní popis

zabýváme servisem, dodávkou a montáží chladicí a klimatizační techniky. Umíme dodávat jednotlivé komponenty, ale i průmyslové technologie.

Adresa

Orlická 400
375 01 Týn nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28128508

Výrobky, činnosti

Servis a montáž chladicí a klimatizační techniky

zabýváme servisem, dodávkou a montáží chladicí a klimatizační techniky. Umíme dodávat jednotlivé komponenty, ale i průmyslové technologie.

Kontaktní osoba

Vlastimil Peterka st. - Jednatel

Telefon: +420 385 721 093
Mobil: +420 602 484 318
E-mail: peterkaservis@seznam.cz
WWW: www.peterkaservis.com

Vlastimil Peterka ml. - Jednatel

Další firmy v oboru

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

AIR CONIC s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dodávce tepelných čerpadel, klimatizací, zvlhčovačů a odvlhčovačů vzduchu, rekuperačních jednotek, centrálních a průmyslových vysavačů, shozů na prádlo nebo sušiček na potraviny - ovoce a zeleninu.