• Detail firmy

Peter Švehla

Základní popis

Nabízím veškeré stavební a bourací práce či rekonstrukce starých budov. Zajišťuji odvoz sutě. --------------------------------------------------------------------------------

Adresa

Studentská 276
339 01 Klatovy IV

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73717436
  • Služby

Výrobky, činnosti

Demolice a příprava staveniště

Nabízím veškeré stavební a bourací práce či rekonstrukce starých budov. Zajišťuji odvoz sutě. ---------------------------------------------------

Kontaktní osoba

Peter Švehla - Jednatel

Mobil: 737 901 375
Mobil: 739 956 693
E-mail: svehlusky@seznam.cz
Další firmy v oboru

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

SÁDROSTAV Pojar a Velek

Specializujeme se na montáž sádrokartonových příček a stropů, montáž kazetových stropů a montáž izolace. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.