• Detail firmy

Peter Martinka

Základní popis

Specializujeme se na plotové stavební prvky - plotové podezdívky a sloupky, plynové a elektro přístřešky, obklady, dlažby a šlapáky.

Adresa

Šmilovského 39
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71580450

Výrobky, činnosti

Stavební prvky

- plotové podezdívky a sloupky, plynové a elektro přístřešky, obklady, dlažby a šlapáky

Kontaktní údaje

E-mail: info@damart.cz
WWW: www.damart.cz

Kontaktní osoba

Peter Martinka - Jednatel

Mobil: +420 724 947 202

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

ZERET s.r.o.

Specializujeme se na prodej tuhých paliv, biopaliv, betonových písků, štěrků, drtí a mulčovací kůry. Dále zajišťujeme kontejnerovou dopravu.