• Detail firmy

Peter Hega

Základní popis

Provádím montáž venkovních teras z exotického dřeva Bangkirai, Massaranduba, Merbau Twinson i kolem bazénů, dále provádím pokládku plovoucích dřevěných i laminátových podlah.

Adresa

Sídliště 307
671 25 Hodonice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88057780
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pokládka podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: peter.hega1@seznam.cz

Kontaktní osoba

Peter Hega

Mobil: +420 737 864 043
E-mail: peter.hega1@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DOMIX s.r.o.

Naše společnost začínala již v roce 1993 pod hlavičkou fyzické osoby, kdy zajišťovala služby v oboru dopravy betonových směsí a litých podlah. V roce 2006 se vzrůstajícím počtem zaměstnanců vzniká společnost Domix s.r.o., která převzala veškeré závazky a vozový park byl dále rozšiřován o vozidla o objemu 4,5 m3 až 9 m3 značek Tatra 815, Mercedes, Daf a Iveco.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.