• Detail firmy

Peter Dreck s.r.o.

Základní popis

Prodáváme karnevalové kostýmy, masky, paruky, klobouky, líčidla, karnevalovou kosmetiku a rekvizity. Prodej licenčních kostýmů mateřské společnosti Rubies USA - Disney, Star Wars, Transformers, Batman, Superman, Flinstones, Gormiti, Avatar, Presley.

Adresa

Stařechovice 147
798 41 Kostelec na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25306448

Výrobky, činnosti

Karnevalové masky

- výroba a prodej karnevalových pomůcek, klobouků, čepic, paruk, disco kosmetika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 374 077
Fax: +420 582 374 077
E-mail: pdreck@iol.cz
WWW: www.karneval.name

Kontaktní osoba

Jindřich Krobot - Majitel

Další firmy v oboru

Libor Demeter

Nabízíme služby v oblasti cateringu. Zajišťujeme pořádání různých oslav, sportovních mítinků. Pořádáme grilování nebo dodáme čerstvé uzené potraviny. Poskytujeme somelierské služby.

Balony Kuča Svatopluk

Nabízíme reklamní a vyhlídkové lety horkovzdušným balonem pro jednotlivce, rodiny i pro firemní akce. Prodáváme dárkové poukazy na let balonem. Pronajímáme reklamní plochu pro létající reklamu. Létáme pro vás kdekoli na Moravě.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.