• Detail firmy

Peter Dobranský

Základní popis

Odborná arboristická firma zabývající se již řadou let komplexní péčí o dřeviny: ošetření vzrostlých stromů, rizikové kácení, výsadby a údržbu zeleně.

Adresa

Břežany 154
671 65 Břežany u Znojma

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75735598

Výrobky, činnosti

Komplexní odborná péče o dřeviny

Odborná arboristická firma zabývající se již řadou let komplexní péčí o dřeviny: ošetření vzrostlých stromů, rizikové kácení, výsadby a údržba zeleně. Naši pracovníci jsou držitelé certifikátu European Tree Worker a působíme v rámci celé ČR i SR.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zdravestromy.eu
WWW: zdravestromy.eu

Kontaktní osoba

Peter Dobranský - Majitel

Mobil: +420 776 004 952
E-mail: info@zdravestromy.eu
Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Ing. Alena Suchardová - projektování zahrad a parků

Zajišťujeme návrhy, realizace a poradenství v oblasti zahradnictví, koupacích i okrasných jezírek. Provádíme údržbu zeleně, rekultivaci a revitalizaci.

Ing. František Keberle - Zahradní úpravy

Specializujeme se na kompletní realizace zahrad. Provádíme sadové i parkové úpravy, údržbu zeleně, výsadbu keřů či kácení a řezání stromů.