• Detail firmy

Peter Búrik

Základní popis

Vývoj software na zakázku, CRM a pokladní systémy. Centralizace a sběr dat, intranetové aplikace, výroba PC. Dodáváme hardware a software, tablety, notebooky, servery, tiskárny a monitory.

Adresa

Na Kopci 4199/18
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46172840
DIČ:  CZ6407146922

Výrobky, činnosti

Software na zakázku a dodávky hardware.

Kontaktní údaje

E-mail: peter.burik@hotmail.com
WWW: www.fox-pc.cz

Kontaktní osoba

Peter Búrik - Majitel

Mobil: +420 607 888 494
Další firmy v oboru

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

MM39 s.r.o.

Poskytuje zákazníkům cloudové řešení CRM systému, komplexního řešení pro kontrolling, reporting, agendu a docházku mobilních pracovníků a management produktového portfolia pro retailové společnosti - Trade Radar.