• Detail firmy

Pesot s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej ložního prádla, lůžkovin, textilních doplňků a autopotahů.

Adresa

Studentská 1529
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27532241
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej ložního prádla, lůžkovin,...

Výroba a prodej ložního prádla, lůžkovin, textilních doplňků a autopotahů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 440 334
Mobil: 723 278 831
E-mail: pesot.podzimek@centrum.cz

Kontaktní osoba

Alena Kolářová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Margita Kubáčková - MARGITEX

Zabýváme se prodejem kvalitních lůžkovin a bytového textilu. Nabízíme produkty z prvotřídních materiálů, od osvědčených českých dodavatelů. V našem sortimentu naleznete i lůžkoviny pro alergiky či astmatiky. Lůžkoviny od nás Vám zaručí zdravý a příjemný spánek. Navštivte náš e-shop a vyberte si z široké nabídky přikrývek, polštářů, povlečení, prostěradel atd.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.