• Detail firmy

Pešák, spol. s r.o.

Základní popis

prodej nejen klasických, ale i různých speciálních spojovacích materiálů. Pro naše zákazníky udržujeme kvalitní servis, účinné zásobování, výhodnou cenu, a také zákazníkům pomáháme nalézt nejlepší řešení pro úsporu nákladů

Adresa

Uherskobrodská 962
763 26 Luhačovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26915294
DIČ:  CZ26915294
Rok založení:  2004
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

spojovací materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 544 662
Telefon: +420 577 119 500
E-mail: pesak@pesak.cz
WWW: www.pesak.cz

Kontaktní osoba

Radek Pešák - Majitel

Další firmy v oboru

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.