• Detail firmy

PERSTAV, s.r.o.

Základní popis

Hlavní náplní je výstavba RD na klíč, rekonstrukce domů, bytů, půdních prostor a kanceláří. Realizujeme rozvody vody, plynu a ÚT. Zateplování.

Adresa

Franty Kocourka 2621/23
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24804282
DIČ:  CZ24804282
Rok založení:  2011

Výrobky, činnosti

Hlavní náplní je výstavba RD na klíč, rekonstrukce domů, bytů, půdních prostor a kanceláří. Realizujeme rozvody vody, plynu a ÚT. Dále provádíme zateplování, realizace zahrad, závlahové systémy, monolitické konstrukce a stropy. Provádíme projektování

Kontaktní údaje

Telefon: 601 572 145
Telefon: +420 251 512 352
Mobil: +420 608 715 577
E-mail: info@perstav.cz
WWW: www.perstav.cz

Kontaktní osoba

Jan Perníkář - Jednatel

Ing. Jiří Kubánek - Jednatel

Markéta Perníkářová - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.