• Detail firmy

Personnel Development Training-Praha

Základní popis

Pomáháme našim klientům zlepšovat prodejní, komunikační, prezentační a manažerské dovednosti, leadership a dovednosti v péči o zákazníka. Realizujeme též Development Centre, Coaching/koučink, E-learning a poradenství.

Adresa

Vinohradská 90/92
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25660683
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Pomáháme našim klientům zlepšovat prodejní, komunikační, prezentační a manažerské dovednosti, leadership a dovednosti v péči o zákazníka.

Kontaktní údaje

Telefon: 272 101 171
Mobil: 603 812 465
Mobil: 731 483 098
Fax: 272 101 179
E-mail: info@achieveglobal.cz
WWW: www.achieveglobal.cz

Kontaktní osoba

Dominic Nicholas Bubna-Litic - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.