• Detail firmy

Persona Unica, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zážitkovým vzděláváním, rozvojem jednotlivců a skupin. Nabízíme teamspirit a teambuildingové kurzy, indoorové vzdělávání a koučink.

Adresa

Malinovského náměstí 603/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29248370

Výrobky, činnosti

Teambuilding

Kontaktní údaje

E-mail: info@personaunica.cz
WWW: www.personaunica.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Zbyšek Podhrázský - Jednatel

Mobil: +420 737 712 893

Ïng. Matěj Forman, Ph.D. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!