• Detail firmy

PERLA, netkaný textil, a.s.

Základní popis

Zabýváme se výrobou netkaných textilií pro použití v domácnosti, ve zdravotnictví, zemědělství, strojírenství, na dekorační a aranžérské účely.

Adresa

28. října 663/8c
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44992220

Výrobky, činnosti

Netkané textilie

Kontaktní údaje

E-mail: jana.lukacova@pervin.cz
WWW: www.pervin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Lukáčová - Předseda představenstva

Mobil: +420 736 481 194

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

P.U.H. " SZINWAN " Tomasz Grejber

Samotný proces výroby (tkaní manuálu) je pomalý a zdlouhavý, což omezuje výrobní kapacitu a zároveň dělá tyto koberce jsou jedinečné a rozhodně vystoupit z povodní masové produkce, která nás obklopuje. Způsob výroby dělá to nemožné udržet stoprocentní opakovatelnost. Laikovi (já vím to z vlastní zkušenosti) rozdíly jsou stěží viditelné.

Tkactwo - Produkcja i Usługi Aleksy Pawłowski

Deka je praktická a elegantní doplněk, který pracuje na chladných podzimních večerů, výlety do parku, pikniky a výlety mimo město. Poradit, co bude nejlepší pro ložnice, obývacího pokoje a dětského pokoje, stejně jako to, co se zaměřit při výběru.

PPHU AZTECA Bogdan Cybulski

AZTECA také přijímat individuální objednávky. Pleteniny z této společnosti se barví v nejlepších továrnách wykańczalniczych. Pokud tedy státní podnik uvažujete o koupi velmi kvalitní tkaniny za rozumnou cenu, to je již obeznámeni s nabídkou pleteného Azteca na internetových stránkách společnosti.