• Detail firmy

Perk Tomáš

Základní popis

Nabízím služby v oboru stavebnictví, zejména realizace staveb, zednické práce, přípravné stavební práce, armování, izolace, fasády, pokrývačské práce, elektroinstalace,zámečnické práce,údržbářské práce, úklidové práce, autodoprava a údržba zeleně.

Adresa

Ulice Práce 158/14
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63154421

Výrobky, činnosti

Nabízím služby v oboru stavebnictví

Nabízím služby v oboru stavebnictví, zejména realizace staveb, zednické práce, přípravné stavební práce, armování, izolace, fasády, pokrývačské práce,

Kontaktní údaje

E-mail: afista@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Perk

Telefon: 774 261 140
E-mail: afista@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Knotek

Provádíme zahradnické práce. Návrhy a realizace zahrad, zahrady na klíč, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.