• Detail firmy

Perfect Cards

Základní popis

Vyrábíme kvalitní plastové karty všech typů např.karty s magnetickou páskou, čárovým kódem, karty čipové, věrnostní, nestandardní rozměry a jiné.

Adresa

Gudrichova 69
747 06 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70312516
DIČ:  CZ03420329
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Plastové karty- důležitá reklama Vaší společnosti

- věrnostní karty, docházkové karty a identifikační karty, reklamní karty, VIP karty a mnoho dalších

Kontaktní údaje

Mobil: +420 727 968 287
E-mail: info@perfectcards.cz
WWW: perfectcards.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Jasníková - Obchodní reprezentant

E-mail: zuzka.jasnikova@perfectcards.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.