• Detail firmy

PER JAHR OCEAN s.r.o.

Základní popis

Služby v oblasti reklamy, ofsetový tisk, led reklama, grafické zpracování, reklamní předměty, velkoplošný tisk, šití na zakázku-vlajky,tašky,vybavení restaurací atd.kazetová reklama,reklamní poutače,potisk textilu,beach vlajky,gravír.,výroba kartonů.

Adresa

1. máje 276
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64511871
DIČ:  CZ64511871
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoplošný tisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 591 140 311
E-mail: info@a8reklama.cz
WWW: a8reklama.cz

Kontaktní osoba

Lucie Lasotová - Jednatel

Mobil: +420 774 406 800
E-mail: info@a8reklama.cz
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

EMU design s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme grafické služby - výrobu letáků, plakátů, brožur, časopisů, kalendářů, vizitek či bannerů. Zaměřujeme se na tvorbu www stránek.