• Detail firmy

PePaSol energy systems s.r.o.

Základní popis

společnost zabývající se montáží fotovoltaických elektráren, výrobou kovových konstrukcí na zakázku.montáže plovoucích nebo dřevěných podlah, svařování, truhlářské a tesařské práce, střechy

Adresa

K Lučinám 515/13
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28068599

Výrobky, činnosti

Zámečnictví a kovové výrobky

Kontaktní údaje

WWW: www.pepasol.cz

Kontaktní osoba

Petr Šimon - Jednatel

Mobil: +420 606 152 772

Pavel Lučan - Jednatel

Mobil: +420 721 581 037

Pobočky

GALAXY-ENERGY.CZ s.r.o.
K Lučinám 515/13
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!