• Detail firmy

Penzion Wenzl

Základní popis

Ubytovna v klidné části Vysočan - ubytováváme zaměstnance stavebních firem, supermarketů, studenty a managery. K dispozici je kuchyň, profi kávovar a nová lednice na pokojích. Kapacita ubytovny je 80 lůžek. MHD 2 minuty, metro Vysočany i Palmovka.

Adresa

Skloněná 1908/8
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46729518
  • Služby

Výrobky, činnosti

Penzion - ubytovna

ubytování zaměstnanců zejména stavebních firem, supermarketů, studentů a managerů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 822 606
WWW: www.wenzl-praha.cz

Kontaktní osoba

Martina Domská - Majitel

Mobil: +420 602 482 402

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.