• Detail firmy

Penzion Viktoria

Základní popis

Ubytovací služby Hotelu v srdci Beskyd, v horském tichém údolí, pod Radhoštěm a Pustevnami, v dosahu nejpěknějších míst Valašska a Beskyd Možnost firemního školení.

Adresa

Ostravská 375
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76069192

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Ubytovací služby Hotelu v srdci Beskyd, v horském tichém údolí, pod Radhoštěm a Pustevnami, v dosahu nejpěknějších míst Valašska a Beskyd

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 514 577
E-mail: penzion-viktoria@seznam.cz
WWW: WWW.VIKTORIA-GASTRO.CZ.

Kontaktní osoba

Marie Slováková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.