• Detail firmy

PENZION U TULÁKA s.r.o.

Adresa

Randova 957
252 29 Dobřichovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27392201
DIČ:  CZ27392201
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Penzion rodinného typu

- 18 lůžek, 5 pokojů, možnost dvou přistýlek na každý pokoj. Můžete si vybrat jednu ze tří pestrobarevných kombinací - žlutý, oranžový a zelený pokoj!

Kontaktní údaje

Telefon: 257 812 215
E-mail: info@penzionutulaka.cz
WWW: www.penzionutulaka.cz

Kontaktní osoba

David Šváb, ml. - Jednatel

Mobil: 739 010 723
E-mail: info@penzionutulaka.cz

Marcela Švábová

Mobil: 739 010 725
E-mail: info@penzionutulaka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!