• Detail firmy

Penzion U Tří volů

Základní popis

Náš Penzion nabízí komfortní ubytování v soukromí. Penzion má kapacitu 49 lůžek, pokoje penzionu jsou vybaveny mj. satelitní TV, telefonem, minibarem, internetem a kuchyňkou. Součástí penzionu je i restaurace v selsko - industriálním stylu.

Adresa

Býkovice 34
679 71 Býkovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25556835

Výrobky, činnosti

Náš Penzion nabízí komfortní ubytování v soukromí

ubytovací služby, možnost pořádání školení , semináře, firemní akce td...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 413 335
Mobil: +420 724 264 810
E-mail: info@utrivolu.cz
WWW: www.utrivolu.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.