• Detail firmy

Penzion Švejk - HELITAC, v.o.s.

Základní popis

Penzion, kde nabízíme příjemné ubytování. Penzion je vybaven jako hotel, pokoje mají vlastní sociální zařízení, bidet, TV. Kapacita ubytování je 14 pokojů, až 36 míst. Nabízíme ubytování se snídaní. Možnost internetu. Firemní akce, školení, rauty.

Adresa

Havelkova 112/20
625 00 Brno - Bohunice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48532975
DIČ:  CZ48532975

Výrobky, činnosti

Penzion

- je vybaven jako hotel, pokoje mají vlastní sociální zařízení, bidet, TV. Kapacita ubytování je 14 pokojů, až 36 míst. Firemní akce, školení, rauty.

Kontaktní údaje

Telefon: 547 241 146
Fax: 547 241 147
E-mail: svejkbrno@volny.cz
WWW: www.penzion-svejk.cz

Kontaktní osoba

. Jantač

Mobil: 777 195 192
E-mail: svejkbrno@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.