• Detail firmy

Penzion Stará pošta

Základní popis

Nacházíme se v malebném městečku pod Orlickými horami Potštejně. Nabízíme komfortní ubytování v prostorných apartmánech. K dispozici společenská místnost s dětským koutkem a kulečníkem, zahrada, dětské hřiště, venkovní posezení s kuchyňkou a grilem.

Adresa

Zoubkova 117
517 41 Kostelec nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27471896
DIČ:  CZ27471896
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dovolená pod hradem a vedle zámku

Penzion.

Kontaktní údaje

WWW: www.penzionpotstejn.cz

Kontaktní osoba

Martina Tejklová - Marketingový ředitel

Telefon: 602 892 774
E-mail: info@penzionpotstejn.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.