• Detail firmy

Penzion Squash

Základní popis

Nabízíme ubytování v penzionu s možností stravování a sportovního vyžití: squash, sauna, posilovna. Pokoje vybaveny TV, rádiem, lednicí, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pro klienty k dispozici zahrada. Vlastní parkoviště střeženo kamerou.

Adresa

Pod přehradou 18
104 00 Praha 10 - Hájek

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44868855
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vlastní parkoviště střeženo kamerou.

Nabízíme ubytování v penzionu s možností stravování a sportovního vyžití: squash, sauna, posilovna. Pokoje vybaveny TV, rádiem, lednicí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 866 836
Mobil: +420 602 668 790
E-mail: squash@squash-hajek.cz
WWW: www.squash-hajek.cz

Kontaktní osoba

Dušan Petr - Majitel

Mobil: +420 602 668 790

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.