• Detail firmy

Penzion s restaurací Na Fürhaple

Základní popis

Nově otevřený rodinný penzion s výhledem na Pálavu a Novomlýnské jezero. Nabízíme ubytování v šesti čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV a připojením k internetu. Vhodné též pro účastníky BVV.

Adresa

Novomlýnská ev.č. 5
691 67 Šakvice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13061267

Výrobky, činnosti

ubytovací služby,školení

Kontaktní údaje

Telefon: 519 416 254
E-mail: nafurhaple@seznam.cz
WWW: www.nafurhaple.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hudec - Majitel

p. Hudcová

Mobil: 607 708 613

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.