• Detail firmy

Penzion Rudolf

Základní popis

Penzion (Jizerské hory - Liberec) nabízí kvalitní ubytování s domácím stravováním, restaurace, letní terasa, gril, hřiště, infrasauna, Wifi. Ideální pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, školení a třídní srazy. Turistika, cykloturistika, MHD Liberec.

Adresa

U Vleku 53
460 14 Liberec XXI - Rudolfov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44233981

Výrobky, činnosti

Nabízí kvalitní ubytování s domácím stravováním.

Ideální pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, školení a třídní srazy. Turistika, cykloturistika, MHD Liberec.

Kontaktní osoba

Jan Hereš - Majitel

Telefon: 483 380 008
Mobil: 777 249 499
E-mail: penzion@penzion-rudolf.com
WWW: www.penzion-rudolf.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.