• Detail firmy

Penzion Nová doba - Jančíková Lenka

Základní popis

Nabízíme komfortní ubytování se snídaní v novém penzionu v klidné části Prahy 8 (dvou až třílůžkové pokoje + apartmá - až 4 dvoulůžka). Vhodné pro rodiny s dětmi a návštěvníky Sazka arény a veletrhů v Letňanech a Holešovicích. Centrum autem 15 minut,

Adresa

Ďáblická 902/2j
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62085158

Kontaktní údaje

E-mail: novadoba@doba.cz
WWW: www.doba.cz

Kontaktní osoba

Lenka Jančíková - Jednatel

Mobil: +420 602 220 015

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.