• Detail firmy

Penzion Diana, s.r.o.

Základní popis

PENZION DIANA lázně Teplice nad Bečvou poskytuje ubytovací služby ve 20 pokojích za smluvní ceny.

Adresa

Za Mlýnem 209
751 19 Vlkoš

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28639022
DIČ:  CZ28639022
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytovací a restaurační služby

Kontaktní údaje

E-mail: penziondiana@centrum.cz
WWW: penziondiana.cz

Kontaktní osoba

Jana Stojanová

Mobil: +420 605 248 040
E-mail: penziondiana@centrum.cz

Ing. Antonín Stojan - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!