• Detail firmy

PENTAR CE a.s.

Základní popis

Firma Pentar se specializuje na konstrukci a výrobu tlakových nádob, výměníků tepla, skladovacích nádrží a filtrů s vnitřním opryžováním. Dále vyrábíme vzduchové chladiče, reaktory, kolony, zásobníky LPG, jednoúčelové zařízení a spojovací díly.

Adresa

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24840351
DIČ:  CZ24840351

Výrobky, činnosti

Tlakové zařízení pro chemii a energetiku

tlakové nádoby, výměníky tepla, nádrže, cisterny, zásobníky, kolony, chladiče, ohřívače, kondenzátory, pračky, vařáky, reaktory, filtry

Kontaktní údaje

E-mail: pirnikv@pentar.cz
WWW: www.pentar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Pirník

Telefon: +420 724 813 196
E-mail: pirnikv@pentar.cz

Jaroslav Drastich - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.