• Detail firmy

PENAB s.r.o.

Základní popis

Provádíme zpracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB) po celé ČR. Zpracování průkazu energetické náročnosti PENB již do 5 dnů. Jsme profesionální zpracovatelé průkazů energetické náročnosti PENB na trhu. Nabízíme také snímky termokamerou.

Adresa

Malátova 461/17
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24698181

Výrobky, činnosti

Energetické poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: info@penab.cz
WWW: www.penab.cz

Kontaktní osoba

PETR HRUBÝ - Jednatel

Mobil: 608 980 597

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.