• Detail firmy

PEMA-stavební s.r.o.

Základní popis

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně dle Vašich představ. Ať už se jedná o levný dům, kanceláře nebo třeba výrobní halu, jsme vám k dispozici. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor.

Adresa

Vídeňská 121
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28269594

Výrobky, činnosti

Stavby, rekonstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: pemastav@centrum.cz
WWW: pema-stav.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Martin Mikulášek - Jednatel

Telefon: 724 390 999
E-mail: pemastav@centrum.cz
Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.