• Detail firmy

PELTEVAN s.r.o.

Základní popis

Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Adresa

Poláškova 1148/10
716 00 Ostrava - Radvanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28601017
DIČ:  CZ28601017

Výrobky, činnosti

Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Kontaktní údaje

E-mail: i.chlubna@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Chlubna - Jednatel

Mobil: +420 736 632 802
E-mail: i.chlubna@seznam.cz

Pobočky

VAMOZ servis a.s.
Obránců míru 30
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.