• Detail firmy

PELLETIA Invest a.s.

Základní popis

Naše firma PELLETIA Invest a.s. působí na trhu již od roku 2004. Jednou z naší okrajové činnosti je i prodej přírodního steliva pro domácí zvířectvo.

Adresa

Výrava 150
503 03 Výrava

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28251776
DIČ:  CZ28251776

Výrobky, činnosti

Přírodní stelivo

Kontaktní údaje

E-mail: info@esferia.cz
WWW: stelivo.esferia.cz

Kontaktní osoba

Petr Novák

Mobil: +420 775 277 818
E-mail: info@esferia.cz

Petr Šúkala - Předseda představenstva

Vladislava Šúkalová - Člen představenstva

Ivana Kulhánková - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.

Proč porcus? Linie porcus je exkluzivní kolekce čtyři krmiva určeného pro nejmenší selata: od prvních dnů života přes odstavu, dokud se hmotnost asi 30 kg.. Tato linka se vyznačuje vynikající absorpcí a velmi vysokou stravitelnost. Složení vedení porcus je kompozice potřeby selat v každé skupině techniky.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.