• Detail firmy

PEHR Interier, s.r.o

Základní popis

Provozování zakázkového truhlářství. Stavba interiérů na klíč. Provádíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, dětského nábytku nebo schodů a schodišť.

Adresa

Osiková 357
252 45 Zvole u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28946103

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 174 157

Kontaktní osoba

Petr Štork - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.