• Detail firmy

PEFASTAV, s.r.o.

Základní popis

Realizace staveb na klíč, rekonstrukce panelových domů, kompletní úpravy interiérů. Nabídka zámečnického a uměleckého kování.

Adresa

Bobkova 718/11
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26464861

Výrobky, činnosti

Realizace staveb na klíč

Realizace staveb na klíč, rekonstrukce panelových domů, kompletní úpravy interiérů. Nabídka zámečnického a uměleckého kování.

Kontaktní osoba

Peter Franek - Jednatel

Telefon: +420 281 863 657
Mobil: +420 724 980 396
E-mail: pefastav@pefastav.cz
WWW: www.pefastav.cz
Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.