• Detail firmy

Pe3ny Net s.r.o.

Základní popis

Společnost se věnuje jak připojování koncových zákazníků a firem, tak i složitějším řešením jako je výstavba a správa sítí pro bytové a kancelářské budovy. Připojení k internetu, pro hlasové služby založené na IP telefonii, web hosting a serverhous.

Adresa

Křenova 438/11
162 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27252183
DIČ:  CZ27252183
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- připojení k internetu, pro hlasové služby založené na IP telefonii, web hosting a serverhousing, e-mailové služby, servis, IPTV televize, atd...

Kontaktní osoba

Martin Kříha - Jednatel

Zdeněk Tvrdek - Jednatel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.