• Detail firmy

PDE s. r. o.

Základní popis

Zajišťujeme energetický management a audit, EPC, snižování nákladů, průkazy energetické náročnosti a kontrolu účinnosti kotlů a klimatizací.

Adresa

Dykova 1069/29
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28811208
DIČ:  CZ28811208

Výrobky, činnosti

Energetické poradenství

Nabídka služeb v oblasti facility managementu. Revize, servis a kontrola účinnosti kotlů a klimatizací. Zpracování průkazů energetické náročnosti.

Kontaktní údaje

Mobil: 605 960 222
E-mail: info@pde.co.cz
WWW: www.pde.co.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Hovorka - Jednatel

Ing. Terezie Hovorková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Miloslav Vrána

Specializujeme se na výrobu a prodej komínových dvířek. Nabízíme komínová dvířka, která jsou zhotovena z říčního štěrkopísku frakce 0,8 mm a strusko-portlandského cementu 11 B - S 32,5 R.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.