• Detail firmy

PCM international SE

Základní popis

Vyrábíme plastové obaly, sáčky, hadice, polohadice a přířezy. Dále polyethylenové sáčky a pytle.

Adresa

Březina 454
664 84 Zbraslav

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29359902

Výrobky, činnosti

Polyethylenové sáčky a pytle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 216 501
Fax: +420 546 211 789
E-mail: info@pcmse.cz

Kontaktní osoba

Lenka Němcová - Jednatel

Další firmy v oboru

HP KARTON, s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu obalů z vlnité a hladké lepenky. Vyrábíme klasické přepravní obaly, klopové krabice a paletové boxy, paletové proložky, víkové krabice, obaly z hladkých lepenek, odnosky na víno či cukrářské krabice.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.