• Detail firmy

PCHOS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízí instalatérské a topenářské práce včetně servisu plyn. spotřebičů. Dále i prodej a montáž elektrických, plynových kotlů i na tuhá paliva, vodoinstalační a plynointalační práce .

Adresa

Slezská 3201
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00575534
DIČ:  CZ00575534
Rok založení:  1990
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kotle - prodej, montáž i servis

- elektrické, plynové, kotle na tuhá paliva. Prodej i náhradních dílů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 219 510

Kontaktní osoba

Josef Lysek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

Petr Klement - INSTALSERVIS

Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské a kanalizační práce. Provádíme montáže a rekonstrukce stoupaček, rozvodu vody, plynu, topení a kanalizace.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.