• Detail firmy

PC24U.CZ s.r.o.

Základní popis

Jsme nová společnost zabývající se prodejem a servisem výpočetní techniky. Dále nabízíme vysokorychlostní internet a reklamní činnost. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás.

Adresa

Primátorská 296/38
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24155985
DIČ:  CZ24155985

Výrobky, činnosti

Prodej výpočetní techniky

Kontaktní údaje

E-mail: info@pc24u.cz
WWW: www.pc24u.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Koubek - Jednatel

Telefon: +420 608 364 222
E-mail: koubek@pc24u.cz
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.