• Detail firmy

PC servis Praha - M. R.

Základní popis

PC servis, který se zabývá opravami počítačů, software a hardware poruch. Specializace na konfiguraci a instalaci MS Windows. Provádíme servis počítačů, zálohování dat, správu a zřizování sítí, instalace a opravy tiskáren, obnovu dat, odvirování.

Adresa

Liborova 552/3
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75874695

Výrobky, činnosti

PC servis, který se zabývá opravami počítačů.

PC servis, který se zabývá opravami počítačů, software a hardware poruch. Specializace na konfiguraci a instalaci MS Windows.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pc-servis-praha.cz
WWW: www.pc-servis-praha.cz

Kontaktní osoba

Michal Růžička - Majitel

Mobil: 607 855 050
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.