• Detail firmy

PC MOBIL SERVIS Jeseník s.r.o.

Základní popis

PC sestavy, výpočetní technika, správa sítí a systémů.

Adresa

nám. Svobody 874/26
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25870602
DIČ:  CZ25870602

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 401 222
Mobil: +420 731 533 260
E-mail: obchod@jeseshop.cz
E-mail: info@pcservisjes.cz
WWW: www.jeseshop.cz
WWW: www.pcservisjes.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zacpálek - Jednatel

Vendula Doleželová

Mobil: +420 733 785 981
E-mail: obchod@jeseshop.cz
Další firmy v oboru

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.