• Detail firmy

PC Help 4U

Základní popis

Vaše firemní identita. Nabízíme Vám: SEO - Optimalizace pro vyhledávače Webové prezentace E-shopy Marketingová propagace Grafické služby Počítačový servis Správa sítě

Adresa

Plaská 1341/45
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76633519
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

E-mail: elsner@pchelp4u.cz
E-mail: obchod@pchelp4u.cz
WWW: www.pchelp4u.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Elsner

Telefon: 608 978 859
Další firmy v oboru

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.