• Detail firmy

Pb - gips s.r.o.

Základní popis

Sádrokartony, Podhledy.

Adresa

Na odboji 563
262 72 Březnice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27937372

Výrobky, činnosti

Sádrokartony, Podhledy.

Sádrokartony, Podhledy.

Kontaktní údaje

E-mail: kohout@pbgips.cz
WWW: www.pbgips.cz

Kontaktní osoba

ZBYŠEK KOHOUT - Jednatel

Mobil: +420 603 423 054

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.